Școala de vară

Strada Luigi Galvani, Sector 2, București Adresa

Îi invităm pe toți pictorii, poeții, fermierii, oamenii de știință, inginerii, atleții, bucătarii și filosofii să ni se alăture! Școala de Vară RIO 2019 este destinația celor cu apetit de distracție inteligentă și inventivă!

Vă propunem zile pline de activități diverse (din programa britanică, activități opționale și extrașcolare) în scopul de a educa, încuraja și stimula creativitatea.

Despre Rio

La Rio promovăm educația care are ca scop formarea de copii fericiți, conectați la lumea din jurul lor și sănătoși și părinți care sunt actori interesați și implicați în orice are loc în viața propriilor copii. suntem motivați de compasiune, inovare în educație și profesionalism.

Adresă: Strada Luigi Galvani Nr. 13A, Sector 2, București

SOCIAL MEDIA